Zarządca nieruchomości

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi
  • Ścisła współpraca z zarządami wspólnot
  • Bieżący nadzór nad podwykonawcami
  • Współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń wspólnot
  • Prowadzenie zebrań, bieżąca obsługa mieszkańców
  • Zarządzanie dokumentacją

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • 1-3 letnie doświadczenie w branży
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu zarządzania nieruchomościami
  • Licencja zawodowa zarządcy nieruchomości – mile widziane
  • Znajomość rachunkowości, ekonomii i zarządzania – mile widziana
  • Pełna samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów
  • Komunikatywność, otwartość, dynamizm w działaniu
  • Umiejętność zarządzania czasem

Oferujemy

  • Wyjątkowo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą
  • Kursy, szkolenia, możliwość ciągłego rozwoju zawodowego, w tym awansu
  • Pełną wyzwań pracę w dużej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów

Pamiętaj: "Nasz sukces to Twój sukces."

Przypominamy, że nadesłane dokumenty powinny zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r., Dz.Ust. Nr 133 poz. 883.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: karieraestate@gmail.com